Hakkımızda

Şirketimiz 1993 yılında Diyarakır’da 200 m²’lik küçük bir atölyede ALAN-SAN GÜNEŞ ENERJİSİ adı altında kurulmuş olup 1994 yılında soğuk su depo imalatı ile devam etmiştir. 1995 yılında bölgemizin ihtiyacı olduğunu hissettiğimiz tel örgü imalatına başlayarak 1999 yılına kadar mekanik makinelerle devam ederken teknolojiye ayak uydurmak amacı ile tek girişli otomatik tel örme makinesiyle üretimimizi hızlandırdık. 2004 yılında 4 adet çift girişli tam otomatik tel örme makinaları ile parkurumuzu genişleterek üretimimizi 300 m²’ye çıkardık. 

Şahıs şirketi olarak kurulan Alan-san tel 2007 yılında unvan değişikliğine giderek limited şirketimizi kurduk. 2009 yılında 800 m²’lik kapalı alanda otomatik makineler ile üretim kapasitemizi 2 katına çıkarttık. 2011 yılında 200 m²’lik kapalı alanda bölgemizde bir ilk olan betonçt direk üretimine başladık. Organize sanayi bölgesinde kurmuş olduğumuz 5000 m²’lik üretim tesisimizde panel çit, jiletli çit, pvc tel kaplama, beton direk, çim çit ve galvanizli kafes teli imalatları ile ürün çeşitlerimizi arttırdık.

Alansan tel örme san. Olarak müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğun bilincinde, değerlerine sahip, güvenirliği, kalite yönetimi, yaygın hizmet ağı, ürün çeşitliliği, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, ilk akla gelen ve tercih edilen yüksek kaliteye sahip bir şirket olmaktır.

İnsana, çevreye ve kültürel değerlere önem veren güçlü bir firma olarak yenilikçi aklın ve bilimin ışığında uzman kadrosuyla kaliteli işler üreten ve gelecek nesillere kalıcı eserler bırakan bir firma olmaktır. 

• Müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanmak,
• Kaliteli ve sağlam ürünler uygulamak ve satmak,
• Güvenilirlik, dürüstlük ve şeffaflık,
• Sürekli gelişmek, gelişirken yenilikçi ve dinamik olmak.

Bazı Referanslarımız